CTR або Central Corporation

Ми здійснюємо доставку товарів в будь-який населений пункт України на найближче до Вас відділення «Нової Пошти».

top

CTR або Central Corporation

CTR - це торгова марка, під якою виробляє запчастини корейська фірма Central Corporation.
Central Corporation - один з найбільших світових виробників автокомпонентів. Основною сферою діяльності компанії є розробка і виготовлення деталей підвіски, рульового управління, трансмісії, гальмівних систем і деталей двигуна на конвеєри автовиробників по всьому світу.
Запасні частини виготовляються з якісних матеріалів, з використанням інноваційних технологій. Показники надійності виробів підтверджені міжнародними сертифікатами системи відповідності ISO і OHSAS. Пробіг компонентів ходових, можна порівняти з ресурсом виробів японських компаній «555» і Masuma.

Фірмовий продукт відрізняє кілька речей: 1. На його упаковці є QR-код (іноді разом з голограмою), 2. Якість різьбових з'єднань на запчастини завжди дуже висока, гумові вироби ніколи не пахнуть гумою, запчастини виконуються в чорному кольорі.

У нашому магазині представлена ​​тільки оригінальна продукція CTR від офіційного дистриб'ютора. Щоб замовити необхідні Вам запчастини CTR, розмістіть замовлення на сайті. Наш фахівець передзвонить і проконсультує Вас. Ви можете отримати товар в офісі компанії, або ж замовити доставку в будь-яке місто України.

Кнопка связи