GATES РЕМНИ POWERGRIP, ГРМ GATES, Ремні GATES, ремені ГРМ Gates

Ми здійснюємо доставку товарів в будь-який населений пункт України на найближче до Вас відділення «Нової Пошти».

top

РЕМНИ POWERGRIP

Сучасні технічно складні автомобільні двигуни працюють при підвищених температурах і швидкостях. Крім того, для економії простору під капотом шківи мають менший діаметр і практично всі сучасні двигуни мають верхнє розташування розподільного вала. У цих все більш напружених умовах зростають навантаження на ремені ГРМ. Двигун буде служити довго, якщо використовувати ремені, якість яких відповідає оригінальному обладнанню. 

Компанія Gates поставляє, ремені ГРМ Gates, виробникам автомобілів на конвеєр, це свідчить про якість та відповідність самим жорстким вимогам конвеєрного складання. У їх виробництві використовуються тільки передові технології (покриття PTFE). Ця технологія покриття PTFE дозволяє збільшити зносостійкість і знизити тертя на поверхні зубів ременя. Виготовляються ремні Gates  PowerGrip® на основі міцних і посилених гумових сумішей (HSN – високонасичений нітрит) для стійкості до екстремальних температур і захисту ременя від мастила, витоків масла, вологи і природнього зносу.
В ремнях Gates  PowerGrip® точно сформовані зубці, котрі забезпечують надійне зачеплення із зв'язаними виїмками зірочки і знижують рівень шуму. Нитки корду ремнів Gates  PowerGrip® зі спіральної навивки, виготовлені зі скловолокна, забезпечують підвищену гнучкість і стійкість до подовження.

 В нашому магазині можна придбати як ремні , так і комплекти сформовані компанією Gates.  Комплект  «ВСЕ В ОДНОМУ» не поступається за якістю оригіналу, складається з :  Ремінь (-і) ГРМ PowerGrip®; Натягувач (-і) ременя або вузли натягувача; Опорний (-і) ролик (-і); Інші деталі для капітального ремонту (болти, пружини і т. Д.); Спеціальні інструкції по установці; Етикетка-наклейка для вказівки пробігу. 

Кнопка связи